Služba školám - Jan Nývlt, DiS.

Objednávky, informace:
tel.: 732 330 273
email: objednavky@nyvltjan.cz

O nás

Obchodní podmínky

Katalogy, ceníky

Náhradní plnění

Kontakty

 

--- : [ Katalogy, ceníky ] : ---

Zabýváme se zejména obchodem s kancelářskými potřebami, školními potřebami, drogistickým zbožím a učebnicemi. Budete-li mít zájem o jiné zboží nebo služby, pokusíme se udělat maximum pro to, abychom Vám vyhověli.

Učebnice jsme schopni zajistit od všech nakladatelů. Jmenovitě uvádíme například: Prodos, Nakladatelství Nová škola Brno, Nová škola, s.r.o., SPN, Alter, Fortuna, Grada, Fragment, Fraus, Albatros, Sagit, Kartografie Praha, Milena Kelly, Studio 1+1, Educi, Oxford, Cambridge University Press, CLE International, Hueber Verlag...

Ceníky ani katalogy nejsou kompletním výčtem zboží a služeb, které zajišťujeme a jsme schopni zajistit. Ceníky a katalogy obsahují pouze nejčastěji prodávané zboží. Chybí-li Vám nějaká položka, neváhejte a zeptejte se nás na dostupnost a cenu.


Nakladatelství pansofia ukončilo svou činnost a dostupnost titulů je proto velice omezená.

Na cenících stále pracujeme, vytváříme, doplňujeme, upravujeme.

Následující ceníky jsou z roku 2014, nové ceníky na rok 2015 zasíláme emailem pouze na vyžádání. Rádi Vám je zašleme.

Pro rok 2014 byly zpracovány následující ceníky:

Drogistické zboží Školní potřeby Katalog učebnic pro rok 2015 (uvedeni pouze nakladatelé od nichž se odebírá nejčastěji):
Pro klienty, kteří od nás odebírají i jiné zboží poskytujeme při objednávce nad 3.000,- Kč slevu 7% z katalogové ceny bez DPH. Ostatním poskytujeme při objednávce ve výši alespoň 3.000,- Kč slevu 5% z ceny bez DPH. Více viz obchodní podmínky!
V současné době zajišťujeme dodávky služeb a zboží v Královehradeckém kraji, v případě domluvy kamkoliv.

Novinky

 17.3.2015 přípravena část nových ceníků