Služba školám - Jan Nývlt, DiS.

Objednávky, informace:
tel.: 732 330 273
email: objednavky@nyvltjan.cz

O nás

Obchodní podmínky

Katalogy, ceníky

Náhradní plnění

Kontakty

 


--- : [ Obchodní podmínky ] : ---

Objednávky je možné uskutečnit osobně v provozovně, na uvedený email a telefon. Při objednávkách prosím berte na vědomí, že jakákoliv dohoda je možná a pokusíme se maximálním způsobem vyjít Vašim požadavkům vstříc. Jakmile však označíte objednávku jako konečnou, případně objednávka označena nebude vůbec, bude považována za závaznou. Poté ji již není možné měnit! Vše záleží na vzájemné komunikaci a domluvě.

Ceníky a katalogy neobsahují kompletní sortiment zboží a služeb, pokud máte zájem o jiný produkt případně službu, neváhejte nás oslovit s dotazem, zdali jsme schopni takové zboží nebo službu obstarat a za jakých podmínek.

 • Na všechny učebnice od vybraných českých nakladatelů poskytujeme pro pravidelné odběratele i jiného zboží než učebnic a objednávce převyšující 3.000,- Kč slevu 7% z katalogové ceny bez DPH , za podmínky, že bude objednávky uskutečněna v měsíci květnu nebo červnu s termínem dodání do konce srpna téhož roku. Ostatním poskytujeme slevu ve výši 5% z katalogové ceny bez DPH při objednávce alespoň 3.000,- Kč.

 • V případě objednávek malého počtu ks (do hodnoty 3.000,- Kč od jednoho nakladatele) se sleva neposkytuje, s výjimkou objednávek učiněných do konce června s dodáním do konce sprna.
  Sleva se například neposkytuje na tituly od nakladatelství Triton, Jinan, Didaktis, Art Of Language, Pansofia.

 • Doprava je zajišťována zdarma od objednávky v celkové výši převyšující 3.000,- Kč.
  • Pro zmírnění dopadu na maloodběratele bude doprava zdarma zajištěna i v případě objednávky v nižší hodnotě, pokud budou v rámci jednoho rozvozu po cestě (nebo směrem) zajišťovány další dílčí objednávky v souhrnné výši alespoň 3.000,- Kč,
  • k objednávce nedosahující stanovené výše, budou připočteny skutečné náklady na dopravu dle aktuálních ceníků přepravce, balné je zdarma,
  • u keramické hlíny a keramických potřeb je cena dopravy vždy stanovena po předchozí domluvě, je to z důvodu velké hmotnosti, nízké ceny hlíny a velké vzdálenosti dodavatele hlíny a keramických potřeb (orientačně při objednávce hlíny od společnosti Pávek Keramika, spol. s r.o. do 500 kg hlíny - 1.900,- kč, za 500 kg až 1500 kg - 2.500,- Kč, cena se rozpočítává v poměru k dalším objednávkám hlíny).

V současné době zajišťujeme dodávky služeb a zboží v Královehradeckém kraji, po domluvě kamkoliv v ČR.

Novinky

 Spuštění webu